ЖИТТЄВЕ КРЕДО ДЕПУТАТІВ ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ – ПРАЦЮВАТИ НА РОЗВИТОК ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ГРОМАДИ

Zvit deputativ foto

25 лютого депутати Чернігівської районної ради та Чернігівської селищної ради від Опозиційного блоку відзвітували про свою роботу у 2017 році.

Перед присутніми у залі районної бібліотеки виступили голова фракції Опозиційного блоку у Чернігівській районній раді Олександр Романчук та депутат Чернігівської селищної ради від Опозиційного блоку Віктор Сапальов. У своїх виступах депутати були одностайними в тому, що за рік роботи кожен з присутніх у залі випробував себе на стійкість та міцність духу, витримку та волю, а основними пріоритетами діяльності депутатів були і залишаються не велика політика, а розвиток Чернігівського району, вирішення проблемних питань громади.

Олександр Павлович доповів про роботу фракції та зауважив, що її діяльність будується таким чином, щоб найефективніше реалізувати депутатські повноваження з чітким розумінням прав і обов’язків, розв’язувати нагальні проблеми жителів району. Протягом року проведено 9 засідань фракції та прийнято 26 рішень. Усі члени фракції беруть активну участь у засіданнях комісій та сесій ради. Протягом 2017 року депутати Опозиційного блоку були присутні на 16 сесіях та взяли участь у прийнятті 135 рішень.

Окрему увагу на звіті приділено висвітленню роботи депутатів на округах. У звітному році обранці від Опозиційного блоку всіляко підтримували громадські ініціативи. У своїй доповіді голова фракції озвучив перелік об’єктів, які були облаштовані завдяки підтримці обласних і районних депутатів від Опозиційного блоку.

У звіті фракції також йшлося про роботу громадської приймальні Опозиційного блоку. Протягом 2017 року від мешканців району до громадської приймальні надійшло 315 звернень, вирішено 330 питань, надано матеріальної допомоги жителям району на суму майже 150 тис.грн.

Zvit deputativ foto

Підводячи підсумки роботи депутатів варто зазначити, що за звітний період їм вдалося домогтися вирішення численних проблем, допомогти сотням землякам. Районна влада, з політичних мотивів, повсякчас чинить спротив ініціативам Опозиційного блоку, спрямованим на покращення життя мешканців району. Попри це наші депутати сумлінно виконують свої обов`язки, щиро служать громаді району, що підтверджується численними подяками від жителів. Вся команда Опозиційного блоку буде і надалі плідно працювати на благо та заради розвитку рідного краю.

Zvit deputativ foto