У ВІЛЬНЯНСЬКОМУ РАЙОНІ ДЕПУТАТ ОБЛАСНОЇ РАДИ ВІД ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ ПРОВІВ ВИЇЗНИЙ ПРИЙОМ ГРОМАДЯН

Олександр Кірков провів прийом 17 травня спільно з депутатом Вільнянської районної ради Губою Любов’ю Юхимівною. Попередньо, прийом планувався для жителів села Матвіївка. Але, з запитаннями до депутата прийшли і сільські голови Тернівської, Михайлівської, Матвіївської, Люцернянської та Любимівської сільських рад, директори Кам’янської ЗОШ, Тернівського, Любимівського та Люцернянського навчально-виховних комплексів, Матвіївської спеціалізованої школи-інтернату.

Deputat Kirkov

Освітян та сільських голів здебільшого хвилювали питання щодо підготовки до нового навчального року та осінньо-зимового періоду. Обговорювали й питання ремонту комунальних доріг, облаштування дитячих та спортивних майданчиків  на територіях сіл.

Жителі села Матвіївка скаржились Олександру Федоровичу на проблему водозабезпечення по вулиці Донецькій, ремонт дороги по вулиці Щасливій,   виділення та закріплення земельної ділянки під пасовище особистої худоби. Також на прийомі у депутата селяни висловили своє занепокоєння організацією підвозу школярів до місцевої школи-інтернату.

Всі звернення селян, а також керівників навчально-виховних закладів та сільських голів Олександр Кірков взяв на особистий контроль. Деякі питання для їх вирішення потребують солідарних дій районної та обласної рад, над чим депутат планує працювати. Громадянам, які потребували юридичної допомоги, на місці допомагав юрист-помічник Ткач О.М.

Deputat-Kirkov

Після завершення прийому громадян, Олександр Федорович особисто ознайомився з існуючими  проблемами та умовами проживання і навчання вихованців Матвіївської школи-інтернату. Ознайомившись з проблемами навчального закладу, депутат від Опозиційного блоку  прийшов до висновку, що ремонт потрібно починати  із заміни крівлі над спортивним залом. Задля цього Олександр Кірков попросив керівництво інтернату провести оцінку технічного  стану покрівлі та визначитися з необхідними коштами.

Напомним, 5 мая депутат Запорожского областного совета от Оппозиционного блока Александр Кирков и председатель Вольнянской районной организациии Оппозиционного блока Андрей Савченко приняли участие в мероприятиях, приуроченных ко Дню Победы.