СПРАВЕДЛИВІСТЬ ПЕРЕМОГЛА: ОРІХІВСЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД ДОВІВ НЕЗАКОННІСТЬ ЗВІЛЬНЕННЯ КАРІНИ ДУДНІЧЕНКО З ПОСАДИ ГОЛОВИ РАЙРАДИ

Сьогодні, 26 червня, рішенням Оріхівського районного суду було визнане протиправним та скасовано рішення позачергової сесії райради про дострокове припинення повноважень голови райради Каріни Дудніченко.

Нагадаємо, у березні 2017 року на незаконній сесії Оріхівської районної ради, скликаної з порушенням регламенту та за участю лише частини депутатського корпусу, було прийнято рішення про недовіру голові Оріхівської районної ради Каріні Дудніченко. Каріна Василівна була вимушена звернутися до суду.

Як прокоментував сьогоднішнє рішення суду депутат Запорізької міської ради, адвокат Ігор Чумаченко, що захищав інтереси Каріни Дудніченко в суді, рішення остаточно довело, що голова Оріхівської районної ради має усі підстави задля того, щоб здійснювати свої повноваження:

Звільнення її зі займаної посади було абсолютно протизаконним, і це власне довело сьогоднішнє рішення суду, — сказав Ігор Чумаченко, — Думаю, не помилюсь, якщо скажу: так зване звільнення Каріни Василівни не випадково співпало з місцевими виборами до громади і було зумовлене саме політичними причинами. Намагаючись нанести удар по іміджу голови районної ради, яка, до речі, очолює районну організацію Опозиційного блоку, наші опоненти довели, що вони виконували політичне замовлення. Їм це не вдалося!

Ігор Чумаченко наголосив, що принциповою позицією голови обласної організації Опозиційного блоку – є завжди надавати підтримку однопартійцям, які відчувають на собі політичні утиски:

—  Як адвокат, за дорученням керівництва ОБ буду робити все, аби досягти справедливості, — запевнив Ігор Чумаченко.