ПРИНЦИПОВІСТЬ ТА ПОСЛІДОВНІСТЬ У ВИРІШЕННІ ПРОБЛЕМ ВІЛЬНЯНСЬКОГО РАЙОНУ – ПРИНЦИПИ РОБОТИ ДЕПУТАТІВ ВІД ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ

21 лютого у актовій залі районної ради  перед виборцями Вільнянського району звітували  про свою роботу  у 2017 році депутат Запорізької обласної ради  від Опозиційного блоку Олександр Кірков та керівник фракції ОБ у районній раді  Іван Банделюк.

В своєму звіті Олександр Кірков відмітив, що, як депутат, свою роботу  він веде у двох напрямках. Перший — це робота в  постійній комісії  обласної ради з питань  будівництва, транспорту, зв’язку, паливно-енергетичного комплексу та участь у сесійних засіданнях облради. А другий напрямок — це робота  в  окрузі, вирішення нагальних потреб регіону.

Як депутат  він приймав участь у роботі пленарних засідань обласної ради, також — усіх засідань постійної комісії. Пріоритетним напрямком в своїй роботі вважає  вирішення  питань соціально-економічного розвитку району з залученням  коштів обласного бюджету та місцевих рад. Об’єднання зусиль  депутатського корпусу  усіх рівнів дало змогу вирішити  важливі  для громад району питання  фінансування  реконструкції водопровідної системи села Семененкове з заміною водонапірної башти Рожновського, очисних споруд міста Вільнянська,  придбання  сміттєвоза для Михайлівської сільської ради.

За ініціативи депутата обласної ради від ОБ Олега Буряка була втілена програма «Депутатський фонд», 300 тисяч грн. з якого кожен з депутатів виділяв на надання адресної грошової допомоги і 700 тис — на  покращення інфраструктури населених пунктів, вирішення їх соціально-економічних проблем.

Олександр Кірков відмітив, що  суми фінансування  тих чи інших об’єктів  визначались пропорційно  до кількості жителів кожної сільської ради  виборчого  округу. При формуванні переліку об’єктів  враховувалися пропозиції, звернення  самих територій, зокрема, закладів освіти, культури, дитячих закладів і керівників громад, яким було запропоновано  визначитися зі своїми проблемами. Жодна з територій  не виділялася у більш вигідне становище.

Otchet deputatov Vol'nyansk

Виділені 700 тисяч гривень були направлені на заміну вікон на теплозберігаючі  в Петро-Михайлівській,   Михайлівській і Дніпровській ЗОШ, в приміщенні сімейної амбулаторії села Богатирівка, в дитячому садику «Ромашка» Петро-Михайлівської сільської ради та в  Матвіївській сільській бібліотеці, дверей у Вільноандріївській ЗОШ, на поточний ремонт Матвіївського та даху Гнаровського будинків культури,  на облаштування дитячих майданчиків в Дружелюбівській сільській раді, в селі Скелевате Любимівської сільської ради, у Соколівському та Тернівському НВК, дитячому садочку «Маячок» села Вільноандріївка, на облаштування внутрішнього туалету Михайлівської дитячої музичної школи.

Формат безпосереднього  спілкування з керівниками громад та виборцями дає змогу   пройнятися проблемами виборців, оприділитися у  виборі вірного напрямку роботи, вірно виділити основні  проблеми. На протязі року депутат провів 12 особистих прийомів, з яких 6- у громадській приймальні і 6 виїзних, в тім числі в Дружелюбівській  та Михайлівській сільських  радах  спільно з народним депутатом України У1 скликання Дудкою О.І.

На особистих прийомах  протягом року побували 298  жителів району. Люди  зверталися   з різних питань: ремонту доріг, водогонів, закладів освіти та культури, за наданням юридичної та  матеріальної допомоги.163 жителям району надана матеріальна допомога в сумі 300тис.грн, в основному, на лікування.

SAM_7344

SAM_7356

Крім цього, за рахунок особистих коштів  придбані  3 сучасні класні дошки для Максимівського і Тернівського навчально-виховних комплексів, Гнаровської ЗОШ, музична апаратура для Привільнянського НВК, відремонтовані і осучаснені класні меблі в Кам’янській, Петро-Михайлівській ЗОШ, Привільнянському НВК, придбана спортивна форма шкільній команді Тернівського УВК, 11 навчальним закладам району — новорічні ялинки. Традиційно щорічно не забуває депутат і учасників бойових дій в роки Великої Вітчизняної війни.