МЕЛІТОПОЛЬЦІ НЕЗАДОВОЛЕНІ НОВОВВЕДЕННЯМИ ПЕНСІОННОЇ РЕФОРМИ

Мелітополь приєднався до всеукраїнської ініціативи Опозиційного блоку за справедливу пенсійну реформу. Активісти поширюють інформаційний бюлетень «Пенсійна реформа — це брехня, афера та цинізм влади».

Під час спілкування активістів з жителями міста було відчутне негативне ставлення людей до нововведень, на яких піариться влада, але які ніяк не покращують рівень життя українців.

«З одного боку добре, що пенсію підняли. Однак, пощастило тим у кого і без того були високі пенсії», — висловилась одна жіночка-пенсіонер.

Підтвердженням цьому є інформація від начальника Мелітопольського пенсійного фонду Світлани Христової. За її словами більшість мелітопольських пенсіонерів, а це 11 138 — отримали доплату від 100 до 200 грн. Більше на 50 грн. стали отримувати 4 549 осіб. Майже чотири тисячі (3 856) мелітопольських пенсіонерів не отримали надбавки взагалі.

Також люди обурені тим, що сьогодні неможливо заробити той трудовий стаж, якого вимагає прийняте пенсійне законодавство.

«Сьогодні не секрет, що переважна кількість роботодавець мінімізують заробітну плату, люди працюють неоформленими, так, де ж напрацьовувати цей стаж?», «Для того, що проводити таку реформу необхідно, щоб стабільно працювала економіка, а рівень зарплати дозволяв накопичувати на безбідну старість», — так люди коментують своє ставлення до антинародної пенсійної реформи.

Незадоволені прийнятою пенсійною реформою не лише мелітопольці — антинародною реформу називають й більшість жителів Запоріжжя а також всієї області.

Razdacha informbyulleteney v Melitopole Razdacha informbyulleteney v Melitopole