ІГОР ЧУМАЧЕНКО: Я ОБИРАЮ СПОРТ!

Вчора, 28 травня, у Запоріжжі відбулося свято здоров’я, веселощів та насправді позитивної атмосфери — «Яскравий забіг».

У заході прийняли участь більше тисячі запоріжців, які зареєструвалися на забіг та отримали марафонський номер, футболку, брендований браслет свята, магніт, особисте запрошення та фарби холлі.

Позмагались за першість у бігу й запорізькі депутати від Опозиційного блоку: Ігор Чумаченко та Юрій Орєшкін (обидва депутати міськради.

Учасники забігу на старті обсипались різнокольоровими фарбами холлі, що й зробило забіг насправді яскравим. Організатори заходу підкреслюють, що «Яскравий забіг» є саме сімейним, а не спортивним святом. Саме подібні заходи спрямовані на підтримку та розвиток бігу у всьому світі.

Депутат Запорізької міської ради від Опозиційного блоку, голова постійної комісії з питань комунальної власності, ресурсів, приватизації, архітектури та земельних відносин Ігор Чумаченко зізнається, що вперше приймає участь у подібному забігу, хоча вже давно займається спортом та підтримує здоровий спосіб життя.

— Для себе я вже давно обрав спорт замість шкідливих звичок та ледачого життя. Але цей забіг для мене є першим таким змаганням з такою кількістю учасників. Я не мав цілі когось перемогти, але я мав ціль сказати собі та всім навколо, що я обираю спорт! — поділився емоціями від забігу депутат. — Сподіваюсь, що подібні забіги будуть традиційними для Запоріжжя та до них будуть залучатись усе більше містян.

Слід також нагадати, що член фракції Опозиційного блоку у Запорізькій міській раді Ігор Чумаченко завжди виступав за здоровий спосіб життя та як депутат бореться за обмеження часу продажу алкоголю заради культури споживання міцних напоїв та зменшення злочинності у місті.

Игорь Чумаченко - Яскравий забіг 1 Игорь Чумаченко - Яскравий забіг 2 Игорь Чумаченко - Яскравий забіг 3

Юрий Орешкин - Яскравий забіг 2 Юрий Орешкин - Яскравий забіг 3