ДО ГРОМАДСЬКИХ ПРИЙМАЛЕНЬ ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ НАДІЙШЛО ВДВІЧІ БІЛЬШЕ ПРОХАНЬ ПРО МАТЕРІАЛЬНУ ДОПОМОГУ

Obshestvennaya priemnaya

 

Таку інформацію надали волонтери Запорізької обласної організації Опозиційного блоку, які підсумували роботу в першому півріччі 32-х громадських приймалень ОБ, що системно працюють в області. В тому числі – п’яти громадських приймалень міст обласного значення, 20 районних та 7 районних у місті Запоріжжі.

Аналіз звернень показує, шо майже в 2 рази у порівнянні з минулим роком, збільшилася кількість звернень громадян в громадські приймальні за матеріальною допомогою. Це наочний індикатор погіршення життя людей, яке сталося в наслідок руйнівної політики діючої влади.

Зростання цін на продукти харчування, товари та послуги, зростання тарифів на послуги житлово-комунального господарства, відсутність інфляційної індикації пенсій та заробітних плат призводять до реального зубожіння населення. Відвідувачі громадських приймалень Опозиційного блоку солідарні в думці, що діюча влада за три роки призвела до розвалу економіки країни і, якщо її не замінити, це призведе до повного розвалу української держави.

 За 1-ше півріччя 2017 року, до громадських приймальнь Опозиційного блоку в Запорізькій області надійшло 9302 звернення від громадян, що на 33% більше ніж за той же період минулого року. 8684 звернень були вирішені по суті на протязі 1 півріччя 2017 року.

Infografika

Найбільше звернень надійшло від громадян з питання надання матеріальної допомоги – 4723 звернень (50,77%). Також, із найбільш хвилюючими населення питаннями у громадських приймальнях було зареєстровано звернення:

  • 1012 (10,88%) — прохання допомогти з ремонтом будинків, дахів, облаштування території, перевіркою правильності нарахування та виплати пенсій та субсидій;
  • 648 (6,97%) — пов’язані з наданням правової допомоги та консультацій;
  • 1961 (21,08%) — пов’язані з наданням довідкової інформації.

Довідка:  в Запорізькій області функціонує 32 громадські приймальні Опозиційного блоку: 5 громадські приймальні міст обласного значення, 20 районних та 7 районних у місті Запоріжжі приймальні. Телефони та адреси громадських приймалень опубліковані на сайті Запорізької обласної організації Опозиційного блоку http://psr.com.ua/news/official/territorialnye-organizacii-oppozic/  Також можна звернуться в громадську приймальню дистанційно за допомогою спеціального сервісу на сайті http://psr.com.ua/op/ .

В громадських приймальнях, крім волонтерів громадських приймалень, ведуть особистий прийом громадян депутати обласної та місцевих рад (за окремими графіками).