ДЕПУТАТИ ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ ТОКМАЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЗВІТУВАЛИ ПРО РОБОТУ У 2017 РОЦІ

Tokmak-Otchet

Фракція Опозиційного блокує найбільш численною та представлена 16 депутатами Токмацької міської ради. Очолює фракцію Загумений Віктор Андрійович, керуючий справами виконавчого комітету Токмацької міської ради.

Протягом 2017 року проведено 27 засідань фракції, на яких було розглянуто 115 питань економічного розвитку, бюджету та фінансів, 35 питань соціальної політики та охорони здоров’я, 31 питання життєзабезпечення міста, 135 питань комунальної власності і приватизації та 110 земельних питань.

Як зазначив в своєму звіті керівник фракції Віктор Загумений, на початку року більшість важливих питань, які виносились на розгляд сесії Токмацької міської ради не знаходили порозуміння з боку депутатів від інших політичних партій. Шляхом конструктивного діалогу вже у другій половині року вдалося досягнути певного порозуміння, результатом якого стало своєчасне прийняття важливих для міста питань, зокрема таких, як реорганізація центральної районної лікарні, прийняття бюджету на 2018 рік, виділення коштів на реалізацію проектів соціально-економічного розвитку міста.

Також у своєму звіті Віктор Андрійович детально зупинився на найбільш гострих питаннях, яки визвали найбільший резонанс серед населення міста, а саме питання реорганізації Токмацької ЦРЛ, велика заборгованість медикам міста та скорочення штату, а також питання присвоєння Токмаку статусу депресивної території. Керівник фракції поінформував присутніх, що реорганізація лікарні була необхідною, у зв’язку з тими реформами, які сьогодні запроваджує уряд. Заборгованість по заробітній платі завдяки плідній співпраці міської влади та депутатів обласної ради поступово погашається.

Стосовно надання м. Токмаку статусу депресивної території Віктор Андрійович повідомив, що цей факт необхідно сприймати скоріш як можливість для розвитку міста. Власне цей статус надає території можливість отримувати реальну державну підтримку, насамперед фінансову, спрямовану на стимулювання її розвитку. Зокрема, це стосується спрямування державних капіталовкладень у розвиток виробничої, комунікаційної та соціальної інфраструктури, інфраструктури розвитку підприємництва, розв’язання екологічних проблем. Що, в свою чергу, є додатковим стимулом до створення робочих місць та підвищення доходів жителів. Керівник фракції зазначив, що депутатський корпус в співпраці з міським головою та обласними депутатами прикладуть максимум зусиль для того, щоб ця допомога з боку держави стала реальною. З цією метою було розроблено проект Стратегічного плану розвитку міста Токмак Запорізької області на 2018-2027 роки.

По завершенню виступу Віктор Андрійович зазначив, що фракція Опозиційного блоку здійснює свою діяльність виключно в інтересах громади Токмака. Всі депутати фракції відкриті для спілкування з населенням з метою виявлення проблемних питань міста, а також пошуку ідей для шляхів подолання депресивності.