ДЕПУТАТИ ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ ПРОДОВЖУЮТЬ ВСТАНОВЛЮВАТИ ДИТЯЧІ МАЙДАНЧИКИ У МЕЛІТОПОЛІ

Як вже повідомлялось раніше, міська влада Мелітополя піклується про благоустрій лише центральної частини міста та тієї території, де мешкає велика кількість виборців.

Мешканці віддалених від центру будинків, а також жителі приватного сектору залишаються без таких звичайних благ, як дитячі майданчики, тощо.

Але небайдужими до людей, незалежно від їхнього місця проживання, є депутати Опозиційного блоку, як Мелітопольської міської, так і Запорізької обласної рад.

Днями яскравий дитячий майданчик встановлено на вулиці Оратовського. Його поява відбулася завдяки депутату Запорізької обласної ради від Опозиційного блоку Віталію Балицькому, який за кошти свого депутатського фонду профінансував його встановлення.

Також нещодавно завершились роботи з монтажу дитячого майданчика поблизу двохпід’їздного будинку № 7 по вулиці  Каспійській. Незважаючи на те, що в ньому мешкає небагато людей, депутати Опозиційного блоку Олег Буряк (Запорізька облрада) та Юрій Оніщук (Мелітопольська міськрада) подарували дітям справжнє свято. Тепер і в них є де активно проводити дозвілля. Цей майданчик був встановлений завдяки депутатському фонду Олега Буряка.

В обох випадках місцеві жителі були дуже вражені увагою депутатів та щиро подякували їм за такий благоустрій та подарунок їхнім дітлахам.