ДЕПУТАТИ ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ НАПИСАЛИ ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ РАДІОДИКТАНТ НАЦІОНАЛЬНОЇ ЄДНОСТІ

Сьогодні, 9 листопада, на честь Дня української пиемності в Україні писали радіодиктант національної єдності. До всеукраїнської акції приєднались й запорізькі депутати від Опозиційного блоку: депутати обласної ради Олексій Бєліков та Людмила Любім, а також депутати міської ради Ігор Чумаченко, Олександр Ніколаєнко, Юрій Орєшкін, Микола Володьков, Микола Сілін та Ніна Гурська.

Перед початком диктанту, якій в режимі онлайн транслював Перший.UA, депутатка Людмила Любім відзначила, що для неї українська мова символізує душу.

—Я народилась у маленькому містечку. Для мене українська мова — це мова моєї землі, мова, яка висловлює все богатство нашої землі, нашого народу. Це, насамперед, душа, — каже Людміла Любім.

Lyudmyla Lyubim - radiodiktant

— Мовою, що є державною в Україні, є українська. Це не матеріальний, але дуже вагомий скарб для кожного з нас. Основа нашої культури та історичної пам’яті, — розповів депутат Ігор Чумаченко, — Тому сьогодні ми — депутати Опозиційного блоку, у День української писемності та мови долучилися до Всеукраїнської акції — диктанту з української мови. Сподіваюсь, що ця акція не лише допоможе перевірити наші знання з мови, а й стане поштовхом з їх вдосконалення.

Ihor Chumachenko - radiodiktant

Разом з бажаючими зі всієї України депутати Опозиційного блоку написали диктант, а потім склали свої роботи до конвертів, які будуть надіслані на адресу Українського радіо на перевірку.

Депутат міськради Олександр Ніколаєнко розповів, що його вчителькою з української була Людмила Кругла, яка нині являється його колегою по фракції.

— Сподіваюсь, що диктант я написав добре та за мене не буде соромно моїй вчительці Людмилі Юхимівні Круглій. Думаю, що наступного року ми напишемо диктант разом з нею, — зазначив Ніколаєнко.

Oleksandr Nikolayenko - radiodiktant

Поспілкувавшись один з одним на тему написання диктанту, ймовірних помилок та правопису окремих слів, депутати розійшлись у гарному настрої виконувати свої прямі обов’язки.

Deputaty OB - radiodiktant Deputaty OB - radiodiktant Deputaty OB - radiodiktant Deputaty OB - radiodiktant Deputaty OB - radiodiktant Deputaty OB - radiodiktant Deputaty OB - radiodiktant

Deputaty OB - radiodiktant Deputaty OB - radiodiktant Deputaty OB - radiodiktant