ДЕПУТАТ ОБЛРАДИ ДОПОМОЖЕ ВИРІШИТИ ПРОБЛЕМИ ДЕВ’ЯТИ СІЛЬРАД ВІЛЬНЯНСЬКОГО РАЙОНУ

Alexandr Kirkov

У зв’язку зі збільшенням обсягу депутатського фонду депутатів Запорізької обласної ради до 700 тис. грн., депутати отримали можливість оперативна допомагати розв’язанню проблем виборців. Депутат обласної ради від Опозиційного блоку Олександр Кірков розповів, куди має намір спрямувати кошти депутатського фонду.

— На кожну з дев’яти територій мого виборчого округу планую розподілити кошти пропорційно до кількості жителів, — розповів депутат, — перелік об’єктів, які планую поновити та відремонтувати за рахунок фонду, формувався виходячи з пропозицій, листів, звернень представників територій — керівників закладів освіти, культури, дитячих установ, керівників громад.

Серед об’єктів, які будуть фінансуватися за рахунок депутатського фонду Олександра Кіркова, — придбання дитячих майданчиків для Петрівського та Скелюватого (40 тис.грн.), встановлення огородження для дитячих майданчиків Дружелюбівської сільради (50 тис.грн.), заміна вікон у дитсадку «Ромашка», що у Петро-Михайлівці (16 тис.грн.).

— Ремонт даху будинку культури у с.Гнаровському та приміщення БК — у Матвіївці, втілення енергозберігаючих технологій у сільських школах та дитячих садках — там будуть замінені вікна, — все це буде зроблено у 2017 році, — розповів Олександр Кірков, — Також на мою підтримку можуть розраховувати і території, що знаходяться за межами мого округу.

Депутат розповів, що за його сприяння було вирішене питання фінансування реконструкції очисних споруд у Вільнянську (20 млн.грн.). З проханням допомогти у вирішенні цієї проблеми до депутата зверталися міський голова Н.Мусієнко та керівник цеху водовідведення С.Котельникова.

Також було завершено ремонт водопроводу по вул. Металістів у райцентрі. Виділено кошти на завершення ремонту харчоблоку у дитсадку с.Кам’яне. Нині вирішується питання реконструкції водонапірної башти у с.Семенівському, що зараз – в аварійному стані. Незабаром у с.Новогупалівка буде встановлено дитячий майданчик, придбаний за кошти депутата.