ІВАН БАНДЕЛЮК: НИЗЬКИЙ УКЛІН НАШИМ ВЕТЕРАНАМ

SAM_592022 березня у приміщенні Вільнянського територіального центру соцобслуговування відбулося урочисто-святкове засідання з нагоди 30-річчя утворення ветеранської організації України. Привітати осередок організації у Вільнянському районі завітали депутати районної ради від Опозиційного блоку, керівництво міста, громадські організації.

Вітаючі ветеранську організацію, депутат районної ради від Опозиційного блоку Іван Банделюк, відзначив внесок старшого покоління у вихованні молоді, подякував за подвиги у воєнні та повоєнні роки, приклад самовіданності та любові до Батьківщини.

— Депутати районної ради та обласної ради від Опозиційного блоку завжди підтримували ветеранську організацію і надалі будемо дотримуватися своїх принципів. Ми пишаємося старшим поколінням і ніколи не забудемо ваших подвигів, — підкреслив Іван Дмитрович.

Він також нагадав присутнім, що за підтримки Опозиційного блоку Вільнянського району, депутата обласної ради Олександра Кіркова в районі проводять урочистості до 9 травня, вітають ветеранів-учасників бойових дій, поважних ювілярів, допомагають у відновленні пам’ятників, надають матеріальну допомогу.

Учасники зібрання вшанували пам’ять загиблих у роки Другої світової війни, згадали керівників районної організації ветеранів: П.Я. Большеменника, М.О. Фіміченка, І.Г. Воробйова, М.М. Терещенка, її активістів.

Згадати пісні воєнних років допомогли учасники народного самодіяльного колективу «Журавка».

Довідково: у Вільнянському районі нині налічується 10 850 ветеранів, з них, учасників бойових дій – 19. Діє 33 первинних організації при сільрадах і в місті, які покликані приділяти увагу ветеранам, особливо одиноким.

SAM_5949 SAM_5950