ЯРОСЛАВ КРИЛЬ: ВЛАДА СВОЇМИ АНТИСОЦІАЛЬНИМИ ДІЯМИ ЗАТЯГУЄ ЛЮДЕЙ В КОМУНАЛЬНУ ПАСТКУ

1 лютого на прямій телефонній лінії з жителями Запорізької області був депутат  Запорізької  обласної  ради від Опозиційного блоку,  член  комісії  з питань управління об’єктами спільної власності  територіальних  громад області та житлово-комунального господарства  Ярослав Криль.

IMG_1932

Люди зверталися до депутата з наболілими питаннями, здебільшого пов’язаними з погіршенням якості життя в нинішніх умовах подорожчення продуктів споживання, ліків та зростання тарифів на послуги ЖКГ. Зрозуміло, що люди хочуть отримувати якісні послуги, а що стосується лікування, — у випадках серйозних захворювань без матеріальної допомоги депутата ті, що зверталися, обійтися не можуть.

 

  • Влада своїми антисоціальними діями затягує людей у комунальну пастку, — так прокоментував Ярослав Криль свої враження від спілкування з жителями області, що до нього звернулися, — Нажаль, ми, як депутати, не в змозі вирішити цю глобальну проблему та надати допомогу усім, хто її потребує. Треба вимагати зміни антисоціальної політики. Люди вже сьогодні – на межі виживання і довго так тривати не може.

 

Так, мешканці міста Запоріжжя висловили своє незадоволення роботою  пасажирського  транспорту, зокрема, маршрутних таксі №14 та №96  в  Хортицькому  та Заводському районах.

Тенденцію росту звернень малозабезпечених верств населення відзначають і фахівці. Так,  87 – літня жителька Гуляйполя, в розпачі скаржилась на нестачу коштів для сплату комунальних послуг. Повідомила, що в її будинку  температура  повітря  9-12 градусів тепла тому що вимушена  економити  газ  для  опалення  будинку, в якому проживає.

Також звертались люди з питання отримання соціальної допомоги,  відновлення роботи телефонного зв’язку.

Показовим  прикладом  того, що  в  нашому регіоні існує гостра  проблема  комунального обслуговування, є заява мешканця селища Якимівка, який повідомив, що жителі  стурбовані становищем навколо очисних  споруд.  Виявляється, що очисні споруди не працюють. Це спричиняє  екологічну  небезпеку  та  підвищення  онкологічних  захворювань у районі, через що громадяни змушені виїздити з району.

 

Загалом під час прямої лінії було  розглянуто 9 питань. Щодо всіх порушених проблем громадянам були  надані  вичерпні роз’яснення, за окремими  зверненнями  буде  вжито  відповідних заходів реагування.