ФРАКЦІЯ ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ БІЛЬМАЦЬКОЇ РАЙРАДИ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТІ ВИСТУПИЛА ПРОТИ БЛОКАДИ ДОНБАСУ

23 березня відбулася чергова сесія Більмацької райради Запорізької області. З ініціативи фракції Опозиційного блоку до порядку денного було внесене питання «Про звернення депутатів Більмакського районної ради щодо кризової ситуації в енергетичній системі України і її наслідків для економіки, соціальної сфери і стабільності України».

«Блокада транспортних шляхів в Донбасі загрожує національній безпеці країни і нормальному життю людей. Віялові відключення електроенергії остаточно не вирішують існуючу проблему. Вони можуть спричинити не лише перебої електропостачання для населення, а також спровокують зупинки підприємств, приведуть до зривів контрактів та зменшення доходів бюджету. Це безпосередньо викликає загрозу стабільності країни», — говориться у запропонованому депутатам проекті звернення.

 

Однак, незважаючи на те, що надзвичайний стан в енергетиці в першу чергу вплине на нормальне повсякденне життя мешканців району, депутати від провладних партій, яких більшість у райраді, не підтримали запропонований проект рішення.

 

Керівництво районної ради не надало дозвіл керівникові фракції від Опозиційного блоку Юрію Савчуку оголосити Заяву політичної партії ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК від 18 березня 2017 року «Про припинення політики розколу країни та обмеження прав громадян», посилаючись на порушення регламенту роботи районної ради. За пропозицією Юрія Савчука на наступній сесії будуть розглянуті зміни до регламенту роботи районної ради, якими будуть передбачені виступи із заявами представників фракцій і груп, представлених у раді партій, перед початком пленарних засідань сесій.