У ЗАПОРІЖЖІ РОЗРОБЛЯТЬ ПОРЯДОК ДЕМОНТАЖУ МАФів

Депутати міської ради розробили Порядок демонтажу малих архітектурних форм (МАФ) міста, які встановлені у незаконному порядку. Сьогодні на сессії міської ради, голова коміссії з питань комунальної власності, ресурсів, приватизації, архітектури та земельних відносин, депутат від Опозиційного блоку Ігор Чумаченко звернувся з проханням включили розроблений депутатами порядок до розгляду виконавчого комітету.

 

Питання демонтажу незаконно встановлених кіосків, або таких, які працюють із порушеннями є актуальним для подальшого розвитку та благоустрою міста. Втім, механізму поводження з такими спорудами у влади немає. І питання це довгий час не вирішувалось ще попередньою владою. Наразі, депутати такий порядок розробили.

 

На сьогоднішній день завдяки депутатам нашої комісії та департаменту правового забезпечення завершено роботу з розробки Положень, які включають механізми щодо врегулювання можливих конфліктів, опису майна, транспортування демонтаваних споруд тощо, — розповів Ігор Чумаченко, — Прошу включити ці Положення в порядок денний виконкому та розглянути на найближчому засіданні, а членів виконкому, які сьогодні присутні на сесії, прошу цей документ підтримати.

 

Крім того, Ігор Чумаченко повідомив, що в місті завершено інвентаризацію тимчасових споруд, яка довела, що з 2400 тимчасових споруд, лише 900 мають паспорти прив’язки, ще 129 таких паспортів – анульовані.
Користуючись присутністю ЗМІ, хочу звернутися до підприємців, аби в подальшому не виникало питань щодо законності, вони звернулись до департаменту архітектури та містобудування, в районні адміністрації для з’ясування наявності правовстановлюючих документів на тимчасові споруди, — відзначив депутат.