У ВІЛЬНЯНСЬКОМУ РАЙОНІ – НОВИЙ ІГРОВИЙ МАЙДАНЧИК ВІД ОБ

2 листопада в селі Любимівка Вільнянського району було відкрито дитячий ігровий майданчик, влаштований представниками районної організації Опозиційного блоку.

SAM_5689

Мрія дітлахів про ігровий майданчик здійснилася завдяки зусиллям депутата обласної ради від ОБ Олександра Кіркова, Любимівського сільського голови Ірини Дворецької та депутата районної ради Анжели Остапенко. Встановити майданчик допомогли також жителі села та вчителі Любимівського навчально-виховного комплексу. А голова районної організації ОБ Андрій Савченко виділив відсів та організував його безоплатний підвіз для облаштування ігрового майданчику.

SAM_5661

SAM_5667

 

Майданчик відкривали урочисто, запросивши усіх причетних до події. Вчителі та учні зустріли Олександра Кіркова, Ірину Дворецьку Анжелу Остапенко караваєм та словами вдячності за довгоочікуваний майданчик у селі, про який давно мріяли батьки та діти.

SAM_5675

 

Розрізали стрічку та відкрили ігровий майданчик для дітей Олександр Федорович та Ірина Олександрівна. Перевірити на справність гойдалки доручили сільському голові, яка перша випробувала їх на справність та згадала дитинство. Тож тепер і у Любимівці є дитячий ігровий майданчик, де діти з радістю зможуть провести свій час.

SAM_5685

 

Ось такою є співпраця депутатів усіх рівнів. А результат її – посмішки та радість дітей на ігровому майданчику.