СПРАВЖНЄ СВЯТО — МЕШКАНЦЯМ ЧЕРНІГІВСЬКОГО РАЙОНУ

За підтримки та сприяння депутата Запорізької обласної ради від Опозиційного блоку Ярослава Криля колектив художньої самодіяльності Будинку культури «Металург» м. Запоріжжя привітав мешканців Чернігівського району з Днем людини похилого віку.

 

Традиційно не зміг умістити всіх бажаючих зал Чернігівського районного центру культури та дозвілля. Багато добрих слів і щиросердних вітань від керівників, організаторів та гостей прозвучало на адресу винуватців урочистостей, які з’їхалися з усього району. Грамотами та цінними подарунками вшанували активістів та ветеранів, які заслужили повагу громади району. Кожен з них, незалежно від обраної справи, сумлінною самовідданою працею примножували добробут Чернігівського району.

А коли на святкову сцену вийшли запоріжани, зал вибухнув гарячими оплесками,які заслужено супроводжували кожен виступ вокального народного ансамблю «Горицвіт» під керівництвом Євгена Кірова та танцювального колективу «Стиль» під керівництвом Олександра Щербаня.

Задушевні українські пісні, запальні танці у майстерному виконанні самодіяльних артистів БК «Металург» викликали сльози радості та смутку, примусили на деякий час забути про всі буденні клопоти та негаразди, полонили серця глядачів, які віддячували не лише бурхливими оваціями,а й яскравими осінніми квітами.