РОСТИСЛАВ ШУРМА: НАПАДИ НА ОПОЗИЦІЮ,В ТОМУ ЧИСЛІ НА КАНДИДАТІВ ВІД ОБ В ПЕРІОД ВИБОРІВ ДО ГРОМАД, МАЮТЬ ЗАМОВНИЙ ХАРАКТЕР

Про це голова Запорізької обласної організації Опозиційного блоку, генеральний директор ПАО “Запоріжсталь” заявив в інтерв’ю в програмі “Тиждень.Підсумки”. Він також закликав підтримувати тих кандидатів, на виборах до громад, які не бояться говорити правду, перебуваючи в опозиції до чинної влади.


— Влада будь-якими шляхами намагається втриматися на своїх місцях. А як це зробити, за умови низьких рейтингів, втрати довіри? Зробити це можна тільки залякуванням. Я можу назвати зо два десятки таких прикладів, коли чиниться тиск на тих кандидатів, які балотуються на голів громад від Опозиційного блоку.

Обшуки допити, порушення кримінальних справ, — все це мало місце. Це робиться для того, аби залякати реальних представників громад, яким довіряють люди, але вони є представниками опозиції, — заявив голова ОБ у ЗАпорізькій області.

 

На його думку, такими радикальними методами влада намагається забезпечити перемогу своїх кандидатів.

— Їх  мета —  посадити у владні крісла своїх представників, аби вони забезпечили їм у подальшому перемогу на парламентських та на  президентських виборах. А тоді, з їх же допомогою  вкрасти те, що ще не вкрали. А що найцінніше іще залишилося  в селян? Це їх земля. Тож, я закликаю підтримувати тих кандидатів, які не бояться  перебувати в опозиції до чинної влади, говорити правду  і які, дійсно відстоюють права та інтереси громади.