ПРИВІТАЛИ ЮВІЛЯРА

Депутат Веселівської районної ради, заступник голови фракції Опозицийного блоку Сергій Рудський привітав з 90-річним ювілеєм Почесного жителя села Широке, ветерана Великої Вітчизняної війни Тимофія Павловича Окопного.

Тимофій Павлович залишився на селі єдиним серед тих, хто відстоював перемогу країни, хто вижив у Другій світовій війні. Його життєвий досвід став гідним прикладом для нинішнього покоління, а сам ветеран – живим свідком історичних подій, хранителем народної пам’яті.

Сивочолий ветеран поділився спогадами, розповідав цікаві історії з біографії, з часів воєнного лихоліття, з теплотою згадував роки праці у селі, показував дорогі серцю світлини. У 1943 році його призвали до лав Збройних Сил. Воював під Ленінградом. Після звільнення міста був нагороджений медаллю «За відвагу». А в 1944 році його у складі військової частини направили на Далекий Схід, де служив до 1950 року.

Коли ж повернувся додому, вирішив навчатися і згодом став техніком-будівельником. Більше 30 років працював прорабом у радгоспі «Ізвєстія», споруджував будинки, ферми, склади. На його рахунку найкращий у районі, як споруда, сільський Будинок культури, двоповерхова сільська школа, дитячий садок, адміністративний будинок, де розташована контора, сільська рада та пошта, одноповерхові та двоповерхові будинки для житла, гараж, тік та багато іншого. Завдяки його самовідданій праці наше село відродилося з руїн після війни. Поруч з бойовими нагородами на грудях Тимофія Павловича сяють медалі «За трудовую доблесть», «Ветерану праці», численні відзнаки…

untitled

Сергій Рудський подякував ветерану за невтомний труд, побажав міцного здоров’я, миру та злагоди.