ПРЕДСТАВНИКИ ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ ПРИВІТАЛИ ВЕТЕРАНА З 90-РІЧЧЯМ

У велике свято Покрови Пресвятої Богородиці відзначив свій поважний ювілей житель Чернігівки, ветеран Великої Вітчизняної війни, учасник бойових дій Небаба Андрій Афанасійович. Привітати  ювіляра з визначною подією завітали голова фракції Опозиційного блоку у Чернігівській районній раді Віктор Сапальов, депутат районної ради від Опозиційного блоку, голова районної ветеранської організації Олександр Дядя та активіст Опозиційного блоку Валентина Сорокіна.

На адресу ювіляра прозвучало багато теплих і зворушливих привітань.

  • Варто завжди пам’ятати про Ваш подвиг у роки війни. Низько вклоняюсь та висловлюю Вам сердечну вдячність за героїзм. Впевнений, що Ваша самовідданість та патріотизм завжди будуть прикладом для молодого покоління. Здоров’я, сили та наснаги Вам!, – наголосив у своєму вітальному слові Віктор Сапальов.
  • SAMSUNG DIGITAL CAMERA

    SAMSUNG DIGITAL CAMERA

Привітавши ювіляра, подарувавши подарунки та квіти, гості поспілкувалися з ветераном та його родиною. Багато щирих слів та приємних спогадів прозвучало в цей день та найголовнішим були і залишаються увага та турбота, які розчулили та дуже порадували сивочолого винуватця свята.