ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК У ВІЛЬНЯНСЬКОМУ РАЙОНІ ПІДТРИМАВ ПРОВЕДЕННЯ ДНЯ ФІЗКУЛЬТУРИ І СПОРТУ

 

Зараз усе частіше ми чуємо, що здоровим бути модно. І не секрет, що тільки здорова фізично, морально стійка людина може сьогодні бути успішною і щасливою. Щоб бути сильним і витривалим, треба займатися спортом. Тож недарма уже давно в Україні започатковано свято здорового способу життя -День фізкультурника, що відзначається традиційно у вересні.

Багатим на події був цей день і в селі Тернівка Вільнянського району. Під патронатом сільського голови Віктора Володимировича Лаврика пройшла першість Тернівської сільської ради з настільного тенісу. Спонсором  турніру  виступила   районна   територіальна  організація Опозиційного блоку та її очільник Андрій Савченко.

В турнірі також взяли участь    спортсмени із Дніпровки, Михайлівки  Вільнянського району та  міста Новомосковська Дніпропетровської області.

У запеклій боротьбі перше місце виборов представник з Дніпровки Олександр Росихін. Друге місце посів житель цього ж села Ніколенко Олексій. А з третім призовим місцем привітали жителя села Михайлівки Вороніна Юрія.

Оргкомітет привітав усіх учасників змагань за яскраву гру і нагородив переможців дипломами та медалями.