ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК: ПРАЦЮВАТИ В ІНТЕРЕСАХ ГРОМАДИ

У Пологівській районній раді Опозиційний блок представляють 11 депутатів. Депутатська фракція займає активну позицію в сесійній роботі, сумлінно працює в профільних депутатських комісіях. До слова, представники Опозиційного блоку очолюють дві депутатські комісії: Василь Тимошенко, голова районної організації ОБ очолює комісію з питань промислової політики, бюджету та управління об’єктами спільної власності, а Дмитро Цихмистро —  постійну комісію з питань агропромислового комплексу. Одна з проблем, з якою стикнулися опозиціонери – відсутність діалогу між депутатами —  представниками інтересів громади і органами державної влади в районі.

 

— Дійсно, депутатам важко знайти порозуміння з керівництвом районної адміністрації, — поділився Василь Тимошенко. — Незадоволення депутатів викликають такі питання, як прозоре та раціональне використання бюджетних коштів. Нас не задовольняють такі підходи, коли ми завершуємо рік з чималою сумою невикористаних коштів, а це близько 21 млн грн., в той час як протягом року не вирішували питання ремонту доріг, нас вимусили прийняти рішення про закриття однієї з сільських шкіл, все —  через брак бюджетних коштів. У депутатів нашої фракції виникає логічне питання, а звідкіля тоді невикористані залишки? Чому ми не використали ці кошти на потреби освіти та інфраструктури? Протягом року, тільки від мене було направлено більше десяти депутатських звернень з питань бюджету, харчування дітей, ефективності використання системи електронних торгів. Ми добре розуміємо відповідальність перед громадою за прийняті рішення, а тому, наша фракція завжди виступатиме за раціональне, ефективне використання кожної бюджетної копійки, — підкреслив очільник районної організації ОБ.

DSC03221

Про роботу фракції Опозиційного блоку в Пологівській міській раді доповіла голова фракції Лариса Стасова. У міськраді політичну сила представляють вісім депутатів. Вони сумлінно працюють на закріплених округах, їх добре знають виборці.

DSC03238

— Втім, прикрість викликає той факт, що наша фракція, попри найбільшу кількість набраних голосів кожним з кандидатів, не така чисельна. Натомість, керівні посади обіймають ті депутати, які отримали мінімальну підтримку виборців, але  саме вони приймають рішення від імені громади.  Працювати в опозиції сьогодні важко, депутати перебувають під постійним тиском, втім ми працюємо на совість, розуміючи свою відповідальність за прийняті рішення, — підкреслила Лариса Стасова.

Про складність роботи в депутатському корпусі говорив також і депутат обласної ради Іван Чесноков. За його словами, рік був важким. Скажімо бюджетна сесія тривала 7 засідань. Фракція ОБ з самого початку стояла на позиціях запровадження прозорості бюджетного процесу. Втім, за словами Івана Чеснокова, позитивних зрушень за звітний період  вдалося досягти завдяки злагодженій роботі фракції Опозиційного блоку. Зокрема,вдалося зберегти Погівський професійний ліцей, перероблено проект на газифікацію сіл району, що дозволить в поточному році виділити на проведення газу бюджетні кошти, розпочато проект з розчистки ріки Мала Токмачка і бігато іншого.

DSC03225

У подальшому, Опозиційний блок у Пологівському районі має зберегти командну єдність, — зауважили учасники звітної зустрічі. Отримавши за цей рік певний  досвід, ще більш наполегливо вимагати від влади ефективної роботи на користь жителів району, на його розвиток, прийняття програм з розвитку інфраструктури, збереження мережі освітніх закладів та посилення соціальної відповідальності за найменше захищенні верстви населення.

Нагадаємо, з січня Запорізька обласна організація Опозиційного блоку розпочала звітну кампанію. На всіх територіях проходять зустрічі із виборцями, на яких депутати всіх рівнів, керівники територіальних організацій звітують про результати роботи за минулий рік, отримують оцінки своєї діяльності від громади.