ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК НОВОМИКОЛАЇВЩИНИ ЗВІТУВАВ ЗА РІК РОБОТИ

22 березня в приміщені Новомиколаївської селищної ради звітували депутати Новомиколаївської районної ради про роботу депутатської фракції Опозиційного блоку у Новомиколаївській районій раді за 2016 рік. Перед виборцями звітутвав також депутат Запорізької обласної ради від ОБ Олександр Кірков.

IMG_8295

Як депутат Запорізької обласної ради, закріплений за Новомиколаївським районом, Олександр Кірков у 2016 році:

— провів 8 виїзних прийомів на території Новомиколаївського району;

— надав 29 громадянам матеріальну допомогу на лікування;

— на прийоми до депутата звернулися 80 громадян, 59 питань вирішено;

— завдяки депутату виділено кошти на ремонт дороги с.Любицьке – с.Різдвянка;

— було встановлено 3 енергозберігаючих вікна в Трудовій школі;

— депутат допоміг у придбанні сценічних костюмів для сільського Будинку культури с.Веселий Гай, велосипеду для ФАПу та газонокосилки для с.Різдвянка.

IMG_8302

 

Про роботу депутатської фракції «Опозиційного блоку» у Новомиколаївській районій раді за 2016 рік проінформувала депутат Новомиколаївської районної ради Світлана Гут. ЇЇ інформацію доповнили депутати Новомиколаївської районної ради. Кожен з них проінформував про свою діяльність на закріпленій території та про участь у роботі комісіях Новомиколаївської районної ради.

IMG_8306

IMG_8304

IMG_8314

На заході багато з присутніх подякували народному депутату України VІІ скликання Дудкі Олександру Івановичу, депутату Запорізької обласної ради Кіркову Олександру Федоровичу та Кірієнко Олександру Олександровичу — помічнику-консультанту депутата Запорізької обласної ради Кіркова О.Ф. за надану допомогу, як громаді, так і з вирішення особистих питань, та побажали надалі плідної праці.