ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК ВИМАГАЄ ПУБЛІЧНОГО ЗВІТУ ВІД ОБЛАСНОГО УКБ

Сьогодні, голова фракції Опозиційного блоку в Запорізькій обласній раді Володимир Байда, виступаючи с з трибуни, звернув увагу керівництва обласної адміністрації на незадовільну роботу управління капітального будівництва. Депутат зазначив на необхідності публічного звіту управління про виконані роботи.

 

Як зазначив голова фракції Опозиційного блоку, з року в рік УКБ гальмує освоєння  бюджетних коштів і провалює  проекти, від яких залежить безпека всього регіону.

Серед нереалізованих проектів – реконструкція  та будівництво систем водопостачання, очисних споруд, полігонів твердопобутових відходів, які є вкрай важливими не тільки для розвитку територій області, а й для екологічної безпеки регіону, — зауважив Володимир Байда.

 

В якості прикладів, депутат навів декілька об’єктів, за якими в цьому році не виконувалися роботи. Серед них, реконструкція та будівництво водопровідних мереж сіл Лукашеве, Малишівка та Зоряне. На кожен з проектів передбачено близько 4 млн. грн. з державного бюджету.  Сума освоєння передбачених коштів, станом на 1 жовтня – 0 грн. Це означає, що жителі названих сіл і в цьому році, вже вкотре,  залишаться без води. Володимир Байда також звернув увагу на проект реконструкції очисних споруд в Оріхові. На будівельні роботи щороку виділяють кошти, але понад 6 років реконструкція очисних споруд – «заморожена».

 

— Фракція ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ вимагає публічного звіту від керівництва УКСБ по всім проектам, реалізація яких була запланована на цей рік, як за рахунок державного, так і за рахунок обласного бюджетів. Просимо Вас, Костянтине Івановичу, особисто проконтролювати виконання цього доручення. А після публічного звіту, зробити відповідні висновки і кадрові рішення щодо займаних посад., — зауважив голова фракції ОБ Володимир Байда.

 

На вимогу від Опозиційного блоку голова обласної державної адміністрації Костянтин Бриль повідомив, що подібний звіт буде представлений на наступній сесії облради.