ОЛЕКСАНДР КІРКОВ: У ДЕПУТАТІВ ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ — ВИСОКА ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ

Про це депутат Запорізької обласної ради від Опозиційного блоку Олександр Кірков заявив під час звітної зустрічі з жителями Дружелюбівської сільської ради та Кам’янської селищної ради.

— По факту Опозиційний блок виграв за результатами виборів на більшості округах, а це означає, що рівень соціальної відповідальності  депутатів  від  нашої політичної сили має бути вищим,ніж  у депутатів  інших партій. Маємо виправдати довіру покладену на нас виборцями, — заявив депутат.

DSC03251

Звітуючи про результати роботи за рік діяльності, Олександр Федорович відзначив два основні напрямки: перший — робота в постійній комісії обласної ради з питань будівництва, транспорту, зв’язку, топливно-енергетичного комплексу та участь у сесійних засіданнях обласної ради. Другий – робота з виборцями на округах, вирішення  їх нагальних  потреб.

 

Протягом року він   взяв участь у роботі  7 пленарних засідань обласної ради з 9  ( 2 засідання пропущені з поважної причини за станом здоров’я) та у засіданнях   9 комісій, не пропустивши жодної, 2 рази виступав на сесіях.

 

Відповідно до графіка  щомісячно депутат   проводив особисті    прийоми жителів міста і району, а не тільки свого округу. Люди зверталися до нього  з різних питань: ремонту доріг, крівель закладів культури та освіти,  будівництва  та ремонту водогонів та ін. Зі  160 звернень  156 були виконані,   з інших надані  роз’яснення та рекомендації, направлені  28 депутатських звернень, розглянуто 6  письмових скарг громадян.

DSC03266

Більшість проблем з якими зверталися виборці накопичувалися роками, для їх вирішення  потрібен  був системний та комплексний підхід команди однодумців-депутатів усіх рівнів. Тому в своїй роботі Олександр Федорович  спирався на допомогу   та підтримку членів фракції депутатів  Опозиційного блоку обласної, районної та міської рад, народного депутата України VII скликання  Олександра Дудки, керівників місцевого самоврядування. Йому доводилося не тільки вирішувати питання фінансування  через обласний бюджет, а й контролювати цільове  використання фінансів підрядними організаціями та якість виконаних робіт.

РЕЗУЛЬТАТ

        Таким чином велася реконструкція та комплектація обладнання харчоблока дошкільного навчального закладу «Барвінок» у селищі Кам’яне, реконструкція вуличного освітлення села Максимівка, будівництво за рахунок коштів обласного бюджету водопровідної системи по вулиці Садова у селі Вільнянка. Зараз на контролі у депутата знаходяться  питання  виділення коштів з обласного бюджету на ремонт    будинку культури селища  Кам’яне, на добудову  водоводу Вільнянськ-Новогупалівка-Солоне,  ремонт даху Тернівського НВК, на реконструкцію системи опалення з благоустрою котельні на твердому паливі для Матвіївського загальноосвітнього навчально-виховного комплексу «Всесвіт».         Також не оминув питання матеріальної допомоги соціально незахищеним верствам населення, надавши її  у сумі 100 тисяч гривень. Крім цього за рахунок коштів Люцернянської  сільської ради  відремонтовані  комунальні дороги в селах Люцерна, Богатирівка.

За рахунок дольової участі Кам’яної селищної ради та власних   коштів депутата проведена  реконструкція водопровідної системи по вулиці Молодіжна в селищі Кам’яне, спільно з Любимівською сільською радою   придбане і  встановлене обладнання  дитячого майданчика у Любимівському навчально-виховному комплексі.  Крім цього виділялися особисті кошти на будівництво водопровідної мережі по вулиці Дружба у місті,  на  ремонт класної кімнати та заміну меблів в ЗОШ № 1, на придбання шафи для навчальної кімнати ЗОШ №3, придбання комп’ютерів для Кам’янської ЗОШ та Дружелюбівського НВК.  Не забуває депутат  і про  учасників бойових дій в роки  другої світової  війни. Кожного року до  Дня Перемоги він зустрічається ветеранами, вітає їх зі святом,  вручає подарунки.