ОЛЕКСАНДР КІРКОВ: УСІ «ОСОБИСТІ» ПИТАННЯ ЖИТЕЛІВ РАЙОНУ Є СУСПІЛЬНО ВАЖЛИВИМИ

Про це депутат Запорізької обласної ради від Опозиційного блоку Олександр Кірков зауважив під час чергового прийому громадян, які він регулярно проводить у ввіреному окрузі.

 

— Значна частина звернень від громадян позначена як «особисте питання», але це «особисте» часто є суспільним і вкрай необхідним для розуміння того кола проблем, із якими щоденно стикаються мешканці села. Тому подібний формат необхідний для розв’язання проблем, і для простого людського порозуміння, — вважає депутат.

 

Ще одна особливість всіх прийомів депутата обласної ради від Опозиційного блоку Олександра Кіркова: по-перше,  вони мають починатися із перевірки виконаних завдань, поставлених на попередніх прийомах, а по-друге, жодна з піднятих громадянами проблем не може залишитись поза увагою. У якості прикладу, можна навести серпневий  прийом  мешканців села  Різдвянка Вільнянського району. Жителі села озвучили Олександру Кіркову цілу низку проблем, які стосувалися закладів соціально-культурної сфери.

 

І от, 21 вересня за дорученням Олександра Федоровича його помічники та депутат районної ради від ОБ  Світлана Гут вручили завідуючій Різдвянським ФАПом велосипед, що значно полегшить її роботу по наданню медичної допомоги жителям села. Будинок культури отримав газонокосарку  і територія навколо закладу буде ще більш впорядкована. А сільська бібліотека поповнила свій фонд книгами.

f220916_2

f220916_3