ОЛЕКСАНДР ДУДКА: СТВОРИВШИ ОДНУ ГУЛЯЙПІЛЬСЬКУ ГРОМАДУ МОГЛИ БИ ЗБЕРЕГТИ ВСЮ ІНФРАСТРУКТУРУ РАЙОНУ

DSCN2519Про своє ставлення до реформи з  об’єднання  громад, та хід реформи в Гуляйпільському районі народний депутат України ВР VII  скликання Олександр Дудка висловив під час виступу на звітній зустрічі депутатів фракції Опозиційного блоку у Гуляйпільському районі.

 

Він звернувся до земляків з промовою, в якій зазначив, що головним завданням для команди нашої політичної сили є   розвиток Гуляйпілля, захист прав жителів району, тим більше під час виборів до об’єднаної територіальної громади.

 

За словами Олександра Івановича, сьогодні центральна влада декларує чисельні реформи в державі, але в підсумку більшість із них зводиться до скорочень бюджетного фінансування, оптимізації мереж освітніх та лікувальних закладів. При цьому жодна з них не стосується відновлення українського виробництва, підтримки аграрної галузі, що могло би сприяти відновленню української економіки.

 

—  Присутній тут Олександр Гура, колишній голова райдержадміністрації, з яким ми раніше працювали, може тільки підтвердити, що нашу роботу завжди вирізняв командний підхід. Ми добивалися виділення коштів для району, використовували їх в повному обсязі. Зробили дійсно добрі справи: газифікацію сіл, реконструкцію самоплинного каналізаційного колектору по вул. Соборній та вул. Шевченка, ремонт покрівлі колегіуму «Лідер», утеплення будівель ЦРЛ та ЗОШ№1 і багато іншого.

 

За словами  Олександра Івановича, сьогодні, на жаль, маємо ситуацію, коли районна влада звітує  про невикористані залишки по бюджету 2016 року, в сумі 12 млн.грн.  Крім того, надходження були й з обласного бюджету. А дороги не відремонтовані,  незавершена газифікація п’яти територій, невирішеними залишаються низка інших проблем. Олександр Дудка впевнений, що це наводить на висновки про  безвідповідальність з боку нинішнього керівництва району. Більш детально  Олександр Дудка зупинився  на питаннях децентралізації.

 

Сьогодні уже є рішення про створення однієї із громад — Гуляйпільської об’єднаної територіальної громади, та не всі сільські ради до неї приєдналися. Така ситуація склалася через низький рівень інформації про перспективи розвитку об’єднаних громад, через відсутність діалогу із жителями районів.  На нараду про створення громади навіть не запросили всіх платників податків, за рахунок яких і тримається район, навіть не порадилися.  І що ми маємо в підсумку? У нашому районі уже планується створити як мінімум три громади! На мою думку, діяти варто було зовсім по-іншому. Гуляйпільську громаду необхідно створювати одну, на території нашого району, тим самим  зберегти його  соціальну  інфраструктуру. Натомість, район поділили на шматочки. Ми не дамо зруйнувати те, що залишилося.  Більше того, у нашої команди є розуміння, як  змінити сьогоднішню  ситуацію на краще, — акцентував політик.