ОЛЕКСАНДР ДУДКА: ПРІОРИТЕТ ДЛЯ МЕНЕ – НАДАВАТИ ДОПОМОГУ ТИМ, ХТО ЇЇ ПОТРЕБУЄ

Робота в окрузі – один з найголовніших напрямків діяльності депутатів Опозиційного блоку на територіях. Зустрічі з жителями, депутатські прийоми, живе спілкування з керівниками провідних підприємств дозволяють побачити проблеми та разом продумати шляхи їх вирішення.

У березні народний депутат Верховної ради України VII скликання Олександр Дудка з робочим візитом відвідав Новомиколаївський район. Його супроводжували помічники — консультанти депутата Запорізької обласної ради від ОБ Олександра Кіркова — О.Кірієнко та О.Ткач. До роботи з виборцями залучилися і депутати Новомиколаївської районної ради від ОБ О.Мануйлов та С.Гут.

Перша територія, де вони побували — Любицька сільська рада. Олександр Іванович зустрівся з виборцями і передав подарунки для місцевого Любицького ФАПу — тонометр та велосипед.

Вручення_велосипеда_Любицькому_ФАПу

За словами завідуючої ФАПом С.Снітко, це значно полегшить роботу з надання медичної допомоги людям похилого віку та ветеранам. А працівники Любицької школи одержали від депутата газонокосілку.

В свій час,  будучи народним депутатом України, Олександр Іванович сприяв тому, аби в сільраді працював «Шкільний автобус», подарував музичну апаратуру для Любицького Будинку культури, холодильник для ФАПу. Зовсім нещодавно школа отримала від нього черговий подарунок – ноутбук. Спілкуючись із жителями території Олександр Іванович зазначив, що хоча на сьогоднішній день він не є народним обранцем для нього головним пріоритетом залишається допомога тим, хто її потребує. І шкільні заклади в цьому списку – далеко не останні.

У той же день, відвідавши Барвінівську сільраду, Олександр Іванович зустрівся з керівником базового підприємства ТОВ «Барви» Тетяною Коцило. Обговорили не лише проблеми території та виробничої діяльності господарства, а й відвідали музейні кімнати товариства, де зібрані експонати з історії території, матеріали про його жителів, предмети стародавнього побуту.

Відвідування_музею

Тетяна Павлівна в оформлення музею вклала свою душу, серце і кожен його експонат оформлений з великою любов′ю.

Відвідування_музею_ТОВ_Барви

Також разом з сільським головою С.Галушкою в приміщені Барвінівської сільської ради депутат провів виїзний прийом громадян. Серед проблем, що підіймали люди – необхідність матеріальної допомоги на лікування і юридичних консультацій, заміни внутрішніх дверей у сільському ФАПі та зміцнення матеріально-технічної бази будинку культури, упорядкування земельних відносин, тощо.

На_прийомі_громадян_у_Барвініській_сільській_раді

На всі поставлені питання були надані консультації та роз’яснення. Звернення, що потребують подальшого вивчення обов’язково будуть розглянуті та позитивно вирішені.