ОЛЕКСАНДР ДУДКА: НЕ МОЖНА ЗАБУВАТИ ПОДВИГИ ВЕТЕРАНІВ

15 березня народний депутат України VII скликання Олександр Іванович Дудка привітав із ювілеєм ветеранську організацію Гуляйпольского району, якій виповнилося 30 років.

В урочистостях з нагоди свята, які відбулися у малому залі КСК «Сучасник», також взяли участь помічник-консультант депутата Запорізької обласної ради Олександр Гура, керівництво району та міста, школярі та жителі району.

DSCN2307

У своїй промові Олександр Дудка зауважив, що за будь-яких умов сучасники не мають права забувати подвиг земляків воєнного покоління, поважати ветеранів, брати приклад з їх мужності та відданості своїй Батьківщині.

 

— Нажаль, 6600 гуляйпільців не повернулися додому з цієї війни. І ми, і наступні покоління, повинні пам’ятати про це, поважати подвиг тих, хто наближав Велику Перемогу, наближав ціною власного життя й здоров’я. Зараз пригадуються слова пісні, яка лунала на урочистому мітингу до Дня Перемоги: «Перемога, свята перемога, України відважні сини… Де була б ти, сьогодні, Європа? Де була б ти, як би не вони…» Про це не варто забувати. І ми, ніколи не забуваємо, які б посади не займали, — підкреслив народний депутат VII скликання Олександр Дудка.

 

За його словами, у 2007 році було започатковано акцію » Ветеран живе поруч», в рамках якої активісти навідували учасників бойових дій Великої Вітчизняної війни нашого району напередодні Дня Перемоги. Ці візити не були лише для того щоб привітати ветеранів. Адже її учасники, представники молододшого покоління, робили подвійну справу, на місці вирішуючи нагальні проблеми ветеранів: допомагали привезти дрова чи вугілля, провезти воду, вирішували різні питання й побутові проблеми, з якими до них зверталися.

 

— Вірними і надійним помічниками були керівники відділів і служб, підприємств і товариств, сільські голови. Справжнім ентузіастом, який щиро переймався потребами ветеранів, завжди був Павло Павлович Науменко, який тоді займав посаду заступника голови Гуляйпільської РДА. Цю добру роботу, будучи головою райдержадміністрації, продовжував мій приємник Олександр Петрович Гура. Щоправда, тоді в нашому районі мешкало 114 учасників бойових дій. Зараз, у 2017 році, нажаль, їх залишилося лише 22 чоловіки, — зауважив Олександр Дудка.

 

Він дав слово ветеранам, учасникам ветеранської організації, що і надалі буде зі своїми колегами допомагати і підтримувати «золотий фонд» Гуляйпільщини. Олександр Дудка також звернувся до керівництва району, депутатів районної ради з проханням збільшити фінансування ветеранських організацій, адже цього року воно просто мізерне. Наостанок, Олександр Іванович побажав ветеранам міцного здоров’я та довгих років життя.

 

DSCN2248