НА ЗАХИСТІ СОЦІАЛЬНИХ ІНТЕРЕСІВ ГРОМАДИ

DSCN241817 березня відбувся звіт Опозиційного блоку в Гуляйпільскому районі. Депутати районної та міської ради доповіли виборцям про результати роботи у 2016 році.

-Кредо в роботі депутатів Опозиційного блоку було, є і залишається — працювати на користь району, підтримувати виключно ті рішення, які приймаються в інтересах громади, — зауважує голова Гуляйпільскої організації ОБ Любов Тарасенко. — У питаннях недоцільного використання бюджетних коштів, оптимізації мережі освітніх закладів, скорочення соціальних програм наші депутати виступали в жорсткій опозиції до чинної міської влади. Ми говорили правду, виступали із критикою, разом з громадою виходили з протестами, наприклад, ініціювали збір підписів проти закриття пологового відділення. За ініціативи наших фракцій прийнято рішення про проведення обов’язкових громадських слухань при внесеннях змін до генплану. На жаль, влада не завжди прислухається до опозиції, втім ми не здамо свої принципи і надалі будемо виступати на боці громади у вирішенні соціальних питань.

Протягом року  депутати проводили особисті прийоми громадян в  громадській приймальні партії. Розглянуто понад 500 звернень, з них — 483 вирішено по суті, надано матеріальну допомогу понад 100 громадянам.

 

Медицина й освіта

-На сесії районної ради депутати Опозиційного блоку не допустили закриття  шкіл в с.Мирне та с.Долинка;

-Організували збір підписів населення району проти закриття пологового відділення (більше 2000) та підготували звернення до голови райдержадміністрації з детальним викладенням проблеми;

-Вимагаємо від місцевої влади виконання нормативів медичної реформи, адже через збільшення радіусу обслуговування населення не виконуються нормативи доїзду швидкої на виклик. Під загрозою життя людей!

— Через обласну раду звернулися до Департаменту охорони здоров’я Запорізької обласної адміністрації з вимогою вирішити питання доукомплектування двох існуючих бригад штатною одиницею молодшого фельдшера (8 ставок), та створити  додаткову бригаду екстреної медичної допомоги на підстанції Гуляйпільського району.

 

Допомога громаді

За сприяння та підтримці народного депутата України VII  скликання Дудки О.І., директорів ТДВ «Агронива» Новохатька М.М., ПП «Агрофірми «Зелений Гай» Дудки В.І., ТОВ «Полтавка-1» Дмитренка А.В., СВК «Любимівський» Мартиненка В.І.  надавали підтримку  ветеранським організаціям та окремим ветеранам, районній громадській організації «Союз Чорнобиль»,  фінансову підтримку для удосконалення матеріально-технічної бази ЗОШ №2, ЗОШ №1 та ЗОШ с.Полтавка, для ДЮСШ, дитячих садків с.Долинка та міського дитячого садочка «Сонечко», інклюзивна група якого знаходиться під постійним патронатом партії, футбольній команді «Калина», дитячому хоровому колективу та інше. І це далеко не повний перелік добрих справ.

 

На захисті прав  громадян

За ініціативи депутатів від ОБ  на розгляд сесій були підготовлені проекти рішень про порушення клопотань:

до Кабінету Міністрів України  про прискорення встановлення  граничного розміру витрат на управління багатоквартирним  будинком та розроблення  механізму проходження коштів на надання пільг та субсидій співвласникам багатоквартирних будинків при створенні ОСББ або заключенню договору з управителем ОСББ.

— до ВР України щодо недоцільності зменшення розміру пенсії за віком протягом усього періоду отримання пенсії незалежно від її виду.

     

Підтримуємо вимоги виборців:

Необхідно завершити будівництво газопроводів в селах Успенівка, Новомиколаївка, Червоне, Малинівка, Полтавка, Новозлатопіль. Кошти на цей газопровід виділялися і в 2015 році. Районна влада не спромоглася їх освоїти. І не вжила ніяких заходів з цьго питання і в 2016 році. Фракція ОБ через депутатів обласної ради  буде добиватися виділення коштів на завершення будівництва гозогону за рахунок обласного бюджету 2017р. Не освоєними залишилися також кошти, передбачені на завершення реконструкції полігону твердих побутових відходів (3,59 млн.грн.), не виконані роботи з реконструкції очисних споруд (2,9 млн. грн.). На переконання опозиціонерів, це є прямим доказом неефективності роботи місцевої влади!

DSCN2414