ЛЮДМИЛА ЛЮБИМ: ДЕПУТАТ МАЄ БУТИ ВДКРИТИМ ДЛЯ СВОЇХ ВИБОРЦІВ

Депутати Опозиційного блоку звітують перед виборцями про результати роботи за рік роботи в місцевих радах.
Депутат Запорізької обласної ради від Опозиційного блоку Любим Людмила Сергіївна, обрана по  одномандатному мажоритарному виборчому округу №43, відтак захищає  інтереси територіальної громади Якимівськогорайону в межах наданих повноважень. В обласній раді очолює постійну комісію з питань економічного розвитку, інвестицій, регуляторної політики та підприємництва. Рішенням фракції Опозиційного блоку в Запорізькій обласній раді закріплена за територіями Якимівського і Приморського районів.

 

За звітний період, Людмила Любим регулярно проводила депутатські прийоми в громадській приймальні Якимівського району, виїзні прийоми громадян на ввірених депутату територіях. З депутатського фонду надавалась матеріальна допомога, її отримали 156 громадян на загальну суму 120 тис. грн.

 

Завдяки злагодженій роботі фракції Опозиційного блоку вдалося також вирішити низку проблем, з якими громадяни зверталися до депутата. А саме, з обласного бюджету виділялися кошти на ремонт  Якимівської поліклініки, виділено 1,5 млн. грн. на проектування очищення старого русла промоїни, що колись з’єднувала Молочний лиман з Азовським морем, виділені кошти на проектні роботи ділянок доріг Якимівського району та на розробку проектів екологічних експертиз тощо. Депутати Опозиційного блоку підтримали рішення щодо фінансування з бюджету області продовження робіт з газифікації сіл Запорізької області. На думку Людмили Любим, завершення газифікації важлива справа, яку слід завершити вже найближчим часом, адже мова йде про суттєве поліпшення побутових умов для жителів села.

— Рік роботи депутатського корпусу це зовсім мало, але фракція Опозиційного блоку, найбільша в обласній раді, працює злагоджено це і дозволяє ефективно працювати на користь наших виборців, — прокоментувала Людмила Любим. – Окрім перерахованого, можу додати ще позитивні приклади за цей рік: я особисто сприяла реалізації проекту з облаштування у лікарні с. Давидівка соціального приміщення для переселенців, ремонту системи опалення, придбання паливного котла та побутової техніки. Цього року нам вдалося зберегти від «оптимізації»  Петрівську школу. Також завжди намагаюся приділяти постійну увагу ветеранським організаціям і окремим ветеранам району, адже ми не маємо права забувати про людей літнього віку.

 

Так напередодні 9 травня депутат Запорізької обласної ради Людмила Любим, разом з депутатами районної ради від ОБ Н.В.Солодкою-Могилевською та О.В. Чканом, придбали продуктові набори для учасників трудового тилу сіл Радивонівка, Ленінське і Богатир. За підтримки депутата надається допомога  розвитку молодіжних програм та спортивних команд району.

 

Офіційно:
За звітний період Людмилою Любим підготовлено  14 депутатських запитів, завдяки яким  вдалося вирішити ряд прохань громадян.
Проведено 16 засідань постійної комісії з питань економічного розвитку, інвестицій, регуляторної політики та підприємництва, взяла дієву участь в роботі постійних комісій з питань агропромислового комплексу та сільськогосподарського виробництва і з питань бюджету

— Протягом року, як депутат я побувала в селах Атманайської, Радивонівської, Новоданилівської, Володимирівської, Таврійської, Давидівської, Чорноземненської, Розівської, Н. Данилівської сільських рад, а також в Кирилівській та Якимівській селищних радах, де зустрічалась з трудовими колективами установ та головами сільських рад. Постійно беру участь у роботі сесій Якимівської районної ради, засіданнях круглих столів з актуальних питань та інших громадських заходах. Окрім цього працюю в координаційній раді з питань розвитку підприємництва.  Прагну бути корисною в роботі бізнес-інкубатора на базі Запорізького Національного Університету. Читаю лекції,спілкуюся зі студентами, беру участь у комісії з розгляду проектів. До слова, мною внесено  пропозицію щодо виділення безповоротної фінансової допомоги з бюджету обласної ради на реалізацію проектів-переможців. Адже ми повинні підтримувати тих, хто хоче і може працювати на своїй землі. До проектів з підтримки підприємництва в нашій області можу віднести і роботу з розвитку зеленого туризму в регіоні, — поділилась Людмила Любим.

 

Є серед депутатських клопотів і благодійна допомога.  Так дитячому садочку «Тополек» в смт. Якимівка придбали дитячі столи та стільці, Якимівській районній організації воїнів-інтернаціоналістів вручили грошову допомогу для видання книги памьяті,  вручили подарунки до Дня медичного працівника України у Новоданилівській сільраді, допомогли в обладнанні дитячого майданчика біля  багатоповерхового будинку по вул. Широкій в смт. Якимівка, вручили подарунки першокласникам з малозабезпечених сімей до свята Першого дзвоника в  усіх школах Якимівського району, придбали мікрофон СДК з нагоди Дня села у Вовчанському, подарували електроконвектор Володимирівському будинку культури до  Дня сільського працівника. З цієї ж нагоди разом с головою районної територіальної організації політичної партії Опозиційний блок у Якимівському районі анатолієм  Блохою в Шелюгах обладнали дитячий майданчик біля сільського будинку культури.

— Оскільки сповідую активну життєву позицію, завжди прагну до того, аби бути в курсі всіх подій в державі і крокувати в ногу з часом, адже тоді зможу бути більш корисною громаді, яка довірила мені відстоювати її інтереси. Відтак взяла участь у декількох засіданнях Верховної Ради, в партнерській бізнес-зустрічі «Форум бізнес- влада», у «Фаховій майстерні для місцевого самоврядування», в міжнародному форумі з питань інтеграції та кооперації. Але це тільки рік роботи в обласній раді цього скликання, тож гадаю, ми взяли непоганий темп і за декілька років зможемо підсумувати про 100% виконаних зобов’язань від наших виборців. Для них і працюємо, — підсумувала депутата Запорізької обласної ради від Опозиційного блоку Людмила Любим.

  • f10217_4f10217_3 f10217_1