КНИЖКИ ВІД ДЕПУТАТА – СІЛЬСЬКИМ БІБЛІОТЕКАМ

До Дня української писемності та мови народний депутат Верховної ради VII скликання Олександр Дудка передав підбірку необхідних для школярів книжок сільським бібліотекам Запорізької області.

 

Вивчення цих творів є у програмі навчальних закладів, але їх не мали сільські бібліотечні фонди. Це колекція Володимира Рутківського, трилогія Джури (про козака), абетка та багото інших неповторних та сучасних книжок.

Завідуючим Гнаровської сільської бібліотеки та філіалу Вільноандріївської шкільної бібліотеки Вільнянскького району за дорученням Олександра Дудки книжки вручив депутат Вільнянської районної ради від Оппозиційного блоку Іван Банделюк.

SAM_5710

Завідуюча сільською бібліотекою Ганна Петрова та заступник директора з навчально – виховної роботи Анастасія Таранова переказали  щиру подяку за цінний та корисний подарунок для їх бібліотек Олександру Дудці.

Діти з радістю взяли й почали гортати книжечки, адже книга – це скарбниця знань, це подорож у цікаву країну.

SAM_5723

Також цього святкового дня біля Гнаровського будинку культури, де директором є Макаренко Олексій, діти разом з  депутатом  посадили хвойне дерево, щоб воно росло й радувало усіх.

SAM_5714

Так вшанували День української писемності та мови у сільських бібліотеках.