З ЛЮБОВ’Ю ДО БАТЬКІВЩИНИ, З ПОВАГОЮ ДО ЗЕМЛЯКІВ

100_862017 березня депутати Опозиційного блоку  у Великобілозерській районній раді звітували перед виборцями району. В заході взяв участь  депутат Запорізької обласної ради Олександр  Григорчук.

 

Голова депутатської фракції Зоя  Костянтинівна Лосєва відзначила, що 2016 рік був непростим, але в цілому роботу депутатської фракції можна оцінювати як позитивну. Протягом першого року роботи, депутати, які входять до фракції ОБ, довели, що здатні на належному рівні представляти  інтереси території громади та своїх виборців.

 

Депутати відстоювали свою позицію в питаннях оптимізації мережі навчальних закладів, структури граничної чисельності центральної районної лікарні, відстоюючи інтереси виборців. З метою постійного зв’язку з виборцями працювала громадська приймальня і за підсумками рейтингу за минулий рік  вона посіла  ІІ місце. Протягом року до громадської приймальні звернувся  571 чоловік.

 

Депутат обласної ради Олександр Григорчук у своєму звіті відзначив, що провів 32 виїзних прийоми, надав матеріальну допомогу 128 громадянам. За його сприяння виділялися кошти на ремонт дитячих майданчиків в ДНЗ  Червоної, Трудової, Гюнівської сільських рад, закупалась оргтехніка навчальним закладам, надавалася допомога багатодітним сім`ям.

 

Особливу увагу депутати ОБ приділяють роботі з ветеранськими організаціями, проводять зустрічі з ветеранами війни, беруть участь в районних заходах до Дня визволення району. Надавалась також допомога з благоустрою територій, депутат Великобілозерської районної ради Р.Соломаха доповіла про домопогу підшефному дитячому садочку «Золотий ключик» у проведенні робіт з водозабезпечення населених пунктів Трудової сільської ради.

 

Приємно було почути після звітів депутатів і  слова підтримки від жителів району.

100_8632100_8649