ЗАДЛЯ ВПРОВАДЖЕННЯ СУЧАСНИХ ФОРМ НАВЧАННЯ В СІЛЬСЬКИХ ШКОЛАХ

13 квітня народним депутатом Верховної ради VII скликання Олександр Дудка разом з головою районної ради, керівником районної організації Опозиційного блоку Анатолієм Шевчишиним завітали до учнів 4 класу Лежинської школи з подарунком — сучасним телевізором, який надасть можливість навчальному закладу в повному обсязі інтерактивно навчати дітей за новітньою експериментально-освітньою програмою.

5RrprlBESiI

Не словом, а ділом, саме такого девізу притримується Олександр Іванович Дудка. Навіть після завершення своєї депутатської каденції, він продовжує підтримувати мешканців Запорізького району в усіх напрямках, а надто, коли це стосується освіти та виховання учнів. Тож, коли директор Лежинського НВК Олена Кучеренко звернулася з проханням допомогти у розширені матеріальної бази школи для участі у Всеукраїнському освітньому проекті, одразу погодився допомогти.

Із десяти шкіл області до проекту включено і три школи з Запрорізького району — Володимирівський, Мар’ївський та Лежинськй НВК, у яких за новою програмою навчатимуться учні двох класів.

Районна рада виділила кошти на закупівлю ноутбуків, а на початку року перший довгоочікуваний телевізор від депутата було вручено учням першого класу. А сьогодні подарунок отримали і четвертокласники.

M32FC_JtgRM ChuRoXSfDw4 CHGCr8Et6Mo bZ8cJTwXKLc

Учні подякували за подарунок, підготувавши музичні та віршові привітання. Свою вдячність за увагу до освітніх проблем і підтримку сільських шкіл висловили присутні батьки учнів.

Від тепер навчання учнів Лежинського НВК буде сучасним та якісним!