ДИТЯЧІ ПОСМІШКИ-ТО НАЙКРАЩА НАГОРОДА…

19 грудня, в День Святого Миколая, до дитячого відділення Вільнянської ЦРКЛ завітали гості —  Дудка Олександр Іванович, народний депутат України VII скликання,  та Савченко Андрій Олександрович, голова Територіальної організації Політичної Партії «Опозиційний блок» у Вільнянському районі, директор ПАТ «Янцевський гранітний кар»єр». З нагоди свята, гості прийшли з солодкими подарунками для дітей, а  Олександр Іванович  ще й холодильник Indesit привіз для дитячого відділення.

SAM_5766

Гостей радо зустрічали більше ніж   50 дітей, які перебували в цей день   на лікуванні . Олександр Іванович привітав дітлахів зі святом  і  побажав їм богатирського здоров’я, щастя та світлої долі їм і їхнім батькам, щоб  в кожній родині панували  мир, злагода та любов.

В  невимушеній  дружній атмосфері   свою вдячність та щирість діти   висловили  у віршах і  подарунках для гостей – власноруч намальованих малюнках. Щирі дитячі посмішки, малюнки, вірші не залишили байдужими нікого.  «Це найкраща нагорода» — зазначив Олександр Іванович.

Гарну, дружню обстановку свята завершили слова подяки  Ірини Георгієвни Груби, завідуючої дитячим відділенням,   та  Олега Петровича Іващенка , головного лікаря  Вільнянської ЦРКЛ, які  подякували гостям за те, що завітали й не забувають про них, та за таке гарне і необхідне  придбання для відділення, як холодильник.

Олег Петрович познайомив   Олександра Івановича  з відновленими після ремонтів , світлими та затишними    відділеннями  лікарні, придбаним новим   медичним  обладнанням. Дудка Олександр Іванович ввідзначив господарське  відношення головного лікаря до створення належних умов для пацієнтів,  адже в такій  лікарні і «стіни лікують».