ДЕПУТАТИ ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ ЗВІТУЮТЬ ПЕРЕД ВИБОРЦЯМИ ЗА РІК РОБОТИ

24 лютого в громадській приймальні територіальної організації Політичної партії  відбулося засідання фракції депутатів Вільнянської районної ради від Опозиційного блоку. Народні обранці звітували про результати роботи  за 2016 рік.

У своєму виступі керівник фракції Банделюк Іван Дмитрович відмітив, що  на більшості виборчих округів перемогу отримали представники нашої політичної сили, але  осучаснене законодавство знівелювало ці результати, і в нинішньому  складі  районної ради працюють лише 11  представників партії. Тим не менше  фракція є  однією  з найбільших в райраді. Дуже часто відстоювати  свою позицію і працювати на користь громади нам заважають політиканство і особисті амбіції  керівництва  району та  представників других політичних сил, тому  приходиться  учитися працювати в таких нових умовах.

— Наша  депутатська фракція – це команда однодумців, які працюють системно. Її члени  приймають рішення спільно,   займають  активну позицію в  сесійній роботі, сумлінно працюють в профільних депутатських комісіях, — підкреслив Іван Банделюк.

 

Завдяки активності депутатів від ОБ всі питання  порядку денного розглядалися своєчасно. Депутати нашої  фракції без поважних причин не пропускали  жодного із засідань  комісій і сесій районної ради.  А такі, як Аносова В.М., Банделюк І.Д.,Щербина Ю.А були на усіх засіданнях своїх  профільних комісій і сесій.  В той же час засідання комісій проходять при низькій явці колег із інших політичних партій.

 

За словами керівника фракції, при   формуванні комісій керівництво райради не прислухалось до наших пропозицій щодо пропорційного підходу в  їх розподілі, тому ,на жаль, ми очолюємо тільки одну із них.

 

-Ефективність роботи  народних обранців цілком залежить від того,наскільки  тісно вони співпрацюють  зі своїми виборцями. Тому депутати важливу роль приділяли  проведенню особистих прийомів громадян на своїх виборчих дільницях та в громадській приймальні , — наголосив Іван Банделюк.

 

Протягом року на особистих прийомах до депутатів звернулися  905 жителів району. З них,  по матеріальну допомогу —   206, зі скаргами на органи влади  -119, з питань працевлаштування -10. Юридичну допомогу отримали 80 громадян.

 

Найбільша кількість  звернень стосувалась допомоги в формуванні пакетів документів для отримання субсидій, а також з проблем відсутності нічного освітлення вулиць населених пунктів,роботи транспорту, якісного водопостачання, особливо в літній період, подачі електроенергії  споживачам.

 

У всіх випадках депутати намагалися  надати необхідну  допомогу. Частину питань, які потребували значних фінансових коштів, вирішували  за активної  допомоги депутата Запорізької обласної ради Олександра Кіркова та народного депутата України VII скликання  Олександра  Дудки.

 

Підбиваючі підсумки, голова Опозиційного блоку  у Вільнянському районі  Андрій Савченко  наголосив, що кожен із членів фракції повинен  не тільки уміти працювати та вирішувати питання  своїх територій, а й не соромитися розповідати своїм виборцям про  результати нашої командної  діяльності  однодумців-депутатів.

 

Керівник фракції Банделюк І.Д.  у цьому місяці також звітував про роботу фракції перед виборцями  Кам’янської селищної  та  Дружелюбівської сільської  рад.