ВІДБУЛИСЯ ЗБОРИ ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ В ГУЛЯЙПІЛЬСКОМУ РАЙОНІ

Учасники зборів затвердили список кандидатів для участі у виборах Гуляйпільської міської ради Гуляйпільської об’єднаної територіальної громади.
29 березня відбулися Збори Опозиційного блоку у Гуляйпільському районі Запорізької області. В роботі зборів взяв участь також член Політради Регіональної організації Політичної партії ОБ у Запорізькій області, народний депутат України VII скликання Олександр Дудка, помічник-консультант депутата Запорізької обласної ради Олександр Гура.
Учасники обговорили політичну ситуацію в Україні та регіоні, ухвалили рішення про участь у перших виборах об’єднаної територіальної громади поставили завдання по забезпеченню перемоги партії та її кандидатів на виборні посади, ухвалили кандидатів у депутати в багатомандатному виборчому окрузі (виборчий список) з виборів депутатів Гуляйпільської міської ради Гуляйпільської міської об’єднаної територіальної громади.
Також були вибрані делегати на V Конференцію Регіональної організації Політичної партії Опозиційний блок в Запорізькій області.
DSCN2776

DSCN2798

DSCN2804

DSCN2836