АКЦІЮ ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ ПІДТРИМАЛИ У БІЛЬМАЦЬКОМУ РАЙОНІ

В перший же день роботи пікетів волонтери зібрали понад 170 підписів на підтримку ініціатив Опозиційного блоку.

 

Нагадаємо, Опозиційний блок проводить акцію зі збору підписів на підтримку ініціатив про відновлення миру в України, відродження економіки держави, соціального захисту громадян. Акцію підтримали в більшості міст України, в усіх районах Запорізької області.

 

В роботі волонтерів у Більмаку  взяв участь і голова фракції Опозиційного блоку в Більмацькій районній раді, голова районної організації ОБ Юрій Савчук. Він поспілкувався з учасниками акції, з жителями Більмака, які ставили підписи під вимогами опозиціонерів.         Мали місце не тільки розмови, а й дискусії з опонентами політичної сили, які, щоправда, завершувалися безапеляційної тезою Юрія Васильовича: «Так ви, як опонент, за мир, чи за війну?». Отримували  відповідь: «За мир».

 

— Це всім зрозуміло, що без миру в країні не буде розвитку, — прокоментував голова районної організації Опозиційного блоку. – Сьогодні в Україні вкрай незадовільна ситуація: інфляція, високі тарифи на ЖКГ та ціни призвели людей до зубожіння. Так далі тривати не може. Але добитися справедливості ми можемо тільки об’єднавши зусилля!.

DSC02582 DSC02541