ДЕПУТАТИ ОБЛАСНОЇ РАДИ – ЗА СКОРІШЕ ВИРІШЕННЯ КРИЗОВОЇ СИТУАЦІЇ У ЕНЕРГЕТИЧНІЙ СИСТЕМІ УКРАЇНИ

Сьогодні, 3 березня, депутати Запорізької обласної ради Володимир Байда BAYDA та Василь Хвостак зареєстрували звернення до Президента України, Кабінету Міністрів України, Верховної Ради України, Ради національної безпеки і оборони України щодо кризової ситуації у енергетичній системі України.

За словами голови фракції Опозиційного блоку Володимира Байди, енергетична блокада Донбасу та, як наслідок, заяви про введення Кабінетом Міністрів України надзвичайного стану в енергетиці, свідчать про те, що Україна опинилася на порозі політичної та соціальної кризи.

—  Наша фракція, усвідомлюючи це, та розуміючи, які наслідки блокада може викликати у соціальній, економічній, енергетичній сферах, підготувала звернення, — прокоментував Володимир Байда. — Сьогодні ми звернення подали та зареєстрували, та сподіваємося, що на найближчому засіданні сесії обласної ради колеги-депутати нас підтримають.

Депутати вимагають від депутатів Верховної Ради якомога швидше на законодавчому рівні прописати шляхи, умови та всю процедуру поставок вугілля з окремих районів Донецької та Луганської областей. Також у Зверненні йдеться про те, що Уряд повинен скасувати режим надзвичайного стану в енергетичному секторі і відновити його стабільну роботу.

— Також ми звертаємось до Президента України, Кабінету Міністрів України, Верховної Ради України, Ради національної безпеки і оборони України з проханням вжити всі необхідні заходи щодо законного вирішення ситуації, яка склалася в енергетичній сфері та не допустити зростання соціальної напруженості, підриву національної економіки та дестабілізації ситуації в Україні, — сказав Володимир Байда.