ВІТАННЯ ГОЛОВИ РЕГІОНАЛЬНОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК У ЗАПОРІЗЬКІЙ ОБЛАСТІ З ДНЕМ СОБОРНОСТІ УКРАЇНИ День Соборності — важливе національне свято для всіх українців. Тільки в єдності своїх цілей і дій ми зможемо побудувати економічно та духовно багату, вільну Україну, якою пишатимуться наші діти

Дорогі друзі, прийміть вітання із Днем Соборності України!

День Соборності — важливе національне свято для всіх українців. Тільки в єдності своїх цілей і дій ми зможемо побудувати економічно та духовно багату, вільну Україну, якою пишатимуться наші діти.

 

Маємо неухильно йти до того, щоб соборна незалежна Україна мала передову, динамічну в своєму розвитку економіку, входила до числа перспективних держав світу і мала високий міжнародний авторитет. Ми пам’ятаємо своє коріння, поважаємо наші традиції, історію та культуру.
Сьогодні Україна проходить через надважкі випробування, бореться за своє право на життя — і лише об’єднавши зусилля, ми зможемо зробити все для зміцнення нашої  держави. Впевнений — ми здолаємо всі труднощі.

 

Бажаю миру, сил і натхнення, злагоди і єдності в ім’я процвітання СОБОРНОЇ, НЕЗАЛЕЖНОЇ, ДЕМОКРАТИЧНОЇ ТА МОГУТНЬОЇ УКРАЇНИ!

 Ростислав Шурма,  генеральний директор ПАТ «Запоріжсталь», голова Запорізької обласної організації Опозиційного блоку