ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК ВИМАГАЄ ВІДСТОРОНЕННЯ ВІД ВЛАДИ ВСІХ ПРИЧЕТНИХ ДО «СПРАВИ НАСІРОВА»

ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК вимагає на час розслідування «справи Насірова» відсторонити від посад усіх чиновників, причетних до фактів, за якими його звинувачують. Звинувачення проти голови Держфіскальної служби — це звинувачення всієї влади в корупції, яка за останні три роки досягла максимальних розмірів. Ми вимагаємо політичної відповідальності влади — відставки уряду і розпуску Верховної Ради.

Справа глави Держфіскальної служби Романа Насірова — лише одна нитка корупційної павутини, яка обплутала країну за нинішньої влади. Насіров два роки працював під керівництвом президента і двох прем’єр-міністрів, виконуючи їх доручення. Його висувала коаліція, і вона ж прикривала його діяльність.

Об’єктивне розслідування «справи Насірова» в нинішніх умовах неможливе. ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК вимагає до кінця слідства відсторонити від посад усіх чиновників, причетних до фактів, за якими його звинувачують. Уряд і Верховна Рада, котрі призначали Насірова, повинні понести політичну відповідальність. Реальна боротьба з корупцією буде можлива тільки в разі повного оновлення влади.