ШИРОКА МАСЛЯНА

12 березня в м. Дніпрорудне відбулося народне свято «Широка Масляна». Шумно і весело жителі і гості міста проводжали зиму і зустрічали весну.

Широка Масляна проводилася за активної підтримки міської ради, ПрАТ «ЗЗРК», приватних підприємців, Опозиційного блоку, дошкільних і шкільних закладів міста та  ПК «Гірник», тож міське свято переросло у масштабні гуляння з найкращими народними традиціями.

Серед учасників свята провели конкурс на кращу кулінарну святкову страву, а після конкурсу учасники  ярмарку отримали подарунки.

Гостей свята  привітали концертними номерами художні колективи Палацу культури «Гірник» – дитячий фольклорний ансамбль «Намистечко», Народний хор «Калина»,учасники вокального гурту «Бриз», а також гості святкової програми – Малобілозерський народний фольклорний колектив «Хуторяночка». Всім артистам також вручили подарунки від ПрАТ «ЗЗРК».

А наприкінці свята всі з захопленням спостерігали, як горить опудало, що уособлювало собою  відмираючу зиму – Марену.

За підтримки депутата міської ради від Опозиційного блоку Юрія Борисенко для усіх бажаючих організували можливість долучитися до вироблення ляльок із сіна, аби разом із усіма минулорічними негараздами відправити їх у вогнище. Колись давно, за такою традицією, наші предки «спалювали» усі біди та прикрості, з надією на кращу долю та благополуччя з приходом весни.

Тож і жителі Дніпрорудного, які прийшли в цей день на свято, висловлювали побажання на злагоду та стабільність, мир и добробут в кожній українській сім’ї.

12 9 0