У ПАМ’ЯТІ КРІЗЬ ВІКИ

У селах Полтавка та Зелений Гай Гуляйпільского району відзначили 73-тю річницю визволення від німецької окупації. В урочистих заходах та мітингах пам’яті  взяли участь народний депутат України VII скликання Олександр Дудка, депутати Гуляйпільської районної ради Любов Тарасенко, Олександр Кірієнко, Андрій Дмитренко.

DSCN6956

У селі Полтавка вшанували пам’ять  загиблих земляків у роки Другої світової війни Біля Меморіалу пам’яті. А після урочистого покладання квітів, учасники заходу відвідали жителя села, ветерана Другої світової війни Михайла Тихоновича Клименка. Гості подякували ветерану за звитягу та мужність, проявлені у воєнні та повоєнні роки.  Олександр Дудка вручив земляку квіти й подарунки, побажав Михайлу Тихоновичу довгих років життя.

DSCN6969

А у селі Зелений Гай пам’ять загиблих солдат вшанували біля Меморіалу, на якому викарбувані імена 37 земляків, жителів сіл Зелений Гай та Веселе,  що полягли у визвольних боях 1941-1945 років. Жителі села подякували присутнім за підтримку у підготовці урочистих заходів до дня визволення:

-Ми щиро вдячні нашому земляку Олександру Дудці, ТОВ «Еталон-Агро-Плюс» за те, що не залишають нас, сільських жителів без уваги, доглядають за Меморіалом та територією села.Дуже приємно, що про наше маленьке село не забувають, проводять такі заходи, за що дякуємо завідуючій Червоненською сільською бібліотекою-філією Ірині Халявці, самодіяльному колективу Полтавського сільського будинку культури та його керівнику Івану Крупію, — висловили слова подяки жителі Зеленого Гаю.

DSCN6965